oczyszczalnie przydomowe białystok

Zainteresowany tematem przydomowej oczyszczalni? Więcej dowiesz się tu:

Termodernizacja, z Wiki:

Termomodernizacja ? przedsięwzięcie mające na celu zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej w danym obiekcie budowlanym. Termomodernizacja obejmuje zmiany zarówno w systemach ogrzewania i wentylacji, jak i strukturze budynku oraz instalacjach doprowadzających ciepłą wodę.
Zakres termomodernizacji, podobnie jak jej parametry techniczne i ekonomiczne, określane są poprzez przeprowadzenie audytu energetycznego.
Najczęściej przeprowadzane działania to: docieplanie ścian zewnętrznych i stropów wymiana okien wymiana lub modernizacja systemów grzewczych.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Termomodernizacja

Jaką wodę pijesz - z kranu, czy z butelki?

Pierwszy mit - woda z kranu nie nadaje się do spożywania.

A prawda jest taka, że się nadaje - MUSI spełniać wyśrubowane kryteria i normy, woda z kranu JEST WODĄ PITNĄ.

A co bardziej interesujące - zdarza się, że posiada lepszy skład (więcej minerałów) niż woda którą kupujemy.

Faktem jest, że to zależy od regionu naszego kraju, z tego powodu trzeba sprawdzić skład naszej wody z krany i zrezygnować z picia tej w butelkach. Drugi mit - woda mineralna to każda woda butelkowania.

NIESTETY NIE.
Większość wody butelkowanej ma bardzo małą ilość minerałów, są to tzw.
wody źródlane.
Popatrz wyżej - czasami woda z kranu ma ich więcej.
Woda mineralna zaczyna się od ok.

800 mg minerałów na litr.

Czytaj etykiety.

Domy szkieletowe - definicja

oczyszczalnie przydomowe białystok
Lekki szkielet drewniany ? popularna w USA, Kanadzie i krajach skandynawskich technologia budowy małych i średnich budynków (domy jednorodzinne, domy szeregowe).
Podstawowym materiałem konstrukcyjnym są deski, zwykle o grubości 38 mm (nominalna grubość 1,5 cala) i o szerokości zależnej od potrzeb wytrzymałościowych.
Ściany zwykle są z desek o szerokości 89 mm (ściany zewnętrzne, ze względu na izolację cieplną - z desek o szerokości 140 mm), w rozstawie osiowym wynoszącym 40 lub 60 cm.Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lekki_szkielet_drewniany.