naklejki reklamowe

Na rynku mamy dostępnych całkiem dużo metod reklamy, dla przykładu , które można zamówić w drukarni i przyklejać je na przedmioty.
Jakie inne poligraficzne produkty pomagają w marketingu?

Druk pojedynczych egzemplarzy

Druki wielkoformatowe przestały być towarem zarezerwowanym tylko dla dużych firm, które mogą sobie pozwolić na wielotysięczne nakłady.
Coraz więcej zakładów poligraficznych realizuje indywidualne zlecenia w małych, a nawet pojedynczych nakładach. Wynika to z kilku faktów, zaczynając od tego, że technologia druku poszła bardzo do przodu, a same urządzenia drukujące formaty większe niż A4 są znacznie tańsze niż 10 lat temu. Kolejną sprawą jest sam proces drukowania, który umożliwia tańsze i szybsze przygotowanie maszyny do druku, przez co w ogólne opłaca się drukować niski nakład.

Nowoczesny papier

naklejki reklamowe Papier elektroniczny czy kiedykolwiek zastąpi ten tradycyjny? Jest całkiem duża szansa, że tak! E-papier to stosunkowo nowy i mało znany wynalazek i póki co służy raczej jako gadżet.

Jednak posiada sporo możliwości, a jego dalszy rozwój może przynieść naprawdę sporą redukcję zapotrzebowania na papier analogowy.

Taki papier ma jak najbardziej przypominać ten tradycyjny- gabaryty, giętkość.
Głównie przewiduje się zastosowanie dla e-papieru w prasie. Zamiast chodzić codziennie do sklepu po egzemplarz gazety będzie można wykupić abonament i obejrzeć najnowsze wiadomości na naszym e-papierze. Z konceptu przypomina to tablet, jednak ma posiadać ograniczoną funkcjonalność, a bateria w zamyśle będzie starczała na dłużej.

Etykiety samoprzylepne

Oznakowanie produktów to podstawa identyfikacji marki i powiązania jej z danym produktem.
Dlatego właśnie firmy produkcyjne zamieszczają na swoich etykietach znaki firmowe zaraz obok nazwy samego produktu.
Ma to duże znaczenie odbioru marki przez klienta, jak również ogólnego wrażenia jakie dana firma wywiera na szeroko rozumiany rynek konsumencki. Dlatego właśnie ważny jest projekt i samo wykonanie takiej etykiety, czy naklejki na produkcie.

Jest wiele zakładów poligraficznych, jednak nie każdy ma w swojej ofercie dobre jakościowo produkty typu etykiety samoprzylepne.

Warto pomyśleć o zainwestowaniu w takie etykiety, ponieważ to w zasadzie podstawa dla każdego produktu..

Widok do druku:

naklejki reklamowe